مطالب مهم

» مطالب خواندنی » چرا مردان با وجود زنان خوب و متعهد خیانت میکنند؟
 87 بازدید

چرا مردان با وجود زنان خوب و متعهد خیانت میکنند؟

چرا مردان با وجود داشتن زنی خوب و متعهد و دوست داشتنی ، با زنی پایین تر از همسرشان خیانت میکنند ؟!! وقتی مردی‌که دارای همسر ی زیبا و خوش اندام و تحصیلکرده و دارای موقعیت مالی خوب و از همه مهم تر عاشق او هست و علیرغم این شرایط خوب همسرش، سراغ زنی که […]

چرا مردان با وجود زنان خوب و متعهد خیانت میکنند؟

چرا مردان با وجود داشتن زنی خوب و متعهد و دوست داشتنی ، با زنی پایین تر از همسرشان خیانت میکنند ؟!!

وقتی مردی‌که دارای همسر ی زیبا و خوش اندام و تحصیلکرده و دارای موقعیت مالی خوب و از همه مهم تر عاشق او هست و علیرغم این شرایط خوب همسرش، سراغ زنی که چهره معمولی و تحصیلات پایین تر و وضعیت مالی معمولی دارد می رود؟

‼️ اولین سوالی که به ذهن همسرش خطور می کند این است : من چی کم داشتم ؟؟ آیا این رفتارهای زشت و توهین آمیز حق من
بود ؟؟

در جواب این خانم ،باید گفت دقایقی خودتان را به جای همسرتان بگذارید و تجسم کنید که وی چه احساسی در مقابل شما دارد ؟

او با زنی زیبا برخورد کرده که عاشق اوست. ناگهان هر چه خواسته بود به یکباره پیدا کرده .همسرش همان دختر ایده آلی است که وی همیشه در رویاهایش مجسم می کرده است. متاسفانه آن مرد خود را لایق این همه چیز خوب نمی داند.

و چون از نظر ظاهر هم خوش قیافه نیست و  ،مطمعن نیست همسرش تا آخر عمر با او زندگی کند. نگرانی مرد در باره اینکه اگر  همسرش‌او را ترک کند چه اتفاقی خواهد افتاد بیشتر می شود .

اما او جرات ندارد به همسرش از این ترس ها و نگرانی هایش سخن بگوید زیرا فکر می کند که اگر همسرش احساس او را نسبت به خود بفهمد او را ترک خواهد کرد ❗️

حال روزی را تجسم کنید که این مرد،خانم جوانی را دیده که کوتاه قد و با چهره بسیار معمولی بوده !

که شما با دیدن آن خانم، خواهید گفت شوهرم از اون دختر خیلی سرتر هست و این دختر نه اندام و نه چهره زیبایی دارد و شوهرم دلش را با چه چیز این خانم خوش کرده است! احتمالا در تور آن دختر افتاده است‼️

پاسخ روشن است، مرد اعتماد به نفس لازم را ندارد و به همین خاطر به سوی افرادی گرایش پیدا می کند که از خودش پایین تر باشد .در واقع تمایل این مرد به گرایش به چنین افرادی به خاطر بی اخلاقی او نیست، بلکه او بخاطر فرار از واقعیت ، به سوی دختران دیگر متمایل می شود. او می ترسد واقعیت ها را به شما بگوید و از اینکه با گفتن احساساتش، شما او را ترک کنید وحشت دارد .

استرس او دایما در حال افزایش است و هنگامی که سعی می کند به شما ثابت کند که به هیچ دختری به غیر از شما حتی نگاه هم نمی کند این استرس بیشتر می شود و تنها زمانی استرس او فرو می نشیند که دختری پایین تر از خودش شروع به صحبت کردن با او کند .تنها در آن زمان است که این مرد ، اعتماد بنفس بدست می آورد زیرا نسبت به آن شخص احساس برتری می کند.

🔗🔗بهترین راه حل برای حل این مشکل ، مراجعه به مشاور متخصص زوج درمانی است تا  به زوجین کمک شود بی پرده و بسیار رک و شفاف در خصوص احساسات واقعی شان و علاقه ها و ترس هایشان  با یکدیگر صحبت کنند و از بیان واقعیات به همدیگر فرار نکنند .

و با راهکارهای خاص، مرد اعتماد بنفس لازم را بدست بیاورد .

🔹توضیحات بالا تنها یکی از علل خیانت در مردان هست تعمیم ممنوع⛔️

مشاور ازدواج غرب تهران٬ مشاور ازدواج معروف غرب تهران٬ مشاور با سابقه غر ب تهران٬ مشاور خانواده٬ مشاور خانواده با تجربه٬ مشاور خانواده تلفنی٬ مشاور خانواده خوب٬ مشاور خانواده خوب غرب تهران٬ مشاور خانواده عضو سازمان نظام روانشناسی٬ مشاور خانواده غرب تهران٬ مشاور خانواده معروف غرب تهران٬ مشاوره ازدواج جنت آباد٬ مشاوره ازدواج غرب تهران٬ مشاوره ازدواج پونک٬ مشاوره اضطراب٬ مشاوره خانواده٬ مشاوره خانواده با تجربه٬ مشاوره خانواده تلفنی٬ مشاوره خانواده جنت آباد٬ مشاوره خانواده خوب٬ مشاوره خانواده پونک٬ مشاوره خوب غرب تهران٬ مشاوره خیانت زناشویی٬ مشاوره رایگان اینترنتی٬ مشاوره روابط جنسی٬ مشاوره زناشویی مشاوره جنسی٬ مشاوره زوجین٬ مشاوره قبل از ازدواج٬ مشاوره قبل از طلاق٬ مشاوره کنترل خشم ، روانشناس غراب تهران ،


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : مطالب خواندنی

دیدگاه بسته شده است.