مطالب مهم

» مطالب خواندنی » مردها بیشتر از چه زنانی فاصله گرفته و آنان را ترک می کنند ؟!
 647 بازدید

مردها بیشتر از چه زنانی فاصله گرفته و آنان را ترک می کنند ؟!

  زنان توجه طلب ( هیسترونیک ) :  زنانی هستند که دوست دارند مورد توجه واقع شوند، دلشان می خواهد گرم و قدرتمند به نظر برسند در صورتی که به شدت در پشت صحنه، یخ زده اند ! زنان مهرورز حمایتگر :  این گروه از زنان، مردان را با کودکان خود، اشتباه گرفته اند. دلشان […]

مردها بیشتر از چه زنانی فاصله گرفته و آنان را ترک می کنند ؟!

 

زنان توجه طلب ( هیسترونیک ) :

 زنانی هستند که دوست دارند مورد توجه واقع شوند، دلشان می خواهد گرم و قدرتمند به نظر برسند در صورتی که به شدت در پشت صحنه، یخ زده اند !

زنان مهرورز حمایتگر :

 این گروه از زنان، مردان را با کودکان خود، اشتباه گرفته اند. دلشان می خواهد مانند یک مادر، شش دانگ مراقب شوهر خود باشند !

زنان بچسب ( سریش ) :

این گروه از زنان، به شدت گیر می دهند. در محبت و بی محبتی، افراط می کنند. دلشان می خواهد همه جا به همسر خود منگنه شوند. این گروه از زنان گاهی آن قدر در مهرورزی افراطی هستند که مردان را از خود دور می کنند !

زنان شکاک :

 این گروه از زنان به طرز شگفت انگیزی به همسر خود شک دارند. به طور مداوم در جست وجوی نشانه ای از خیانت، هستند. این زنان بدون مقدمه به دنبال مردشان راه می افتند و او را تعقیب می کنند !

زنان مردنما :

این خانم ها، دوست دارند کارهای مردانه انجام دهند و به طرز عجیبی از ظرافت زنانه، دور مانده اند. مردانی که با این گروه زندگی می کنند، مردانگی خود را از یاد می برند !

 

 

مشاوره خانواده

مشاور خانواده

مشاور خانواده اینترنتی


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : مطالب خواندنی , مطالب روابط زناشویی

دیدگاه بسته شده است.