مطالب مهم

» مطالب ازدواج » شرایط رابطه جنسی بعد از ازدواج
 163 بازدید

شرایط رابطه جنسی بعد از ازدواج

رابطه جنسی ایمن برای داشتن رابطه جنسی ایمن، حتی اگر شما و شریک جنسی تان تست شده باشید، حداقل تا ۶ ماه از کاندوم استفاده کنید و سپس مجددا آزمایش بدهید.( بیماریهای واگیر دار عفونی و خطرناک احتمال پنهان شدن و نشان ندادن در آزمایش خون را در ماههای اولیه داشته و  تا مدت 6 […]

شرایط رابطه جنسی بعد از ازدواج

رابطه جنسی ایمن

برای داشتن رابطه جنسی ایمن، حتی اگر شما و شریک جنسی تان تست شده باشید، حداقل تا ۶ ماه از کاندوم استفاده کنید و سپس مجددا آزمایش بدهید.( بیماریهای واگیر دار عفونی و خطرناک احتمال پنهان شدن و نشان ندادن در آزمایش خون را در ماههای اولیه داشته و  تا مدت 6 ماه مدت زمان برای بررسی این بیماریها مورد نیاز است .)

اما لازم است بدانید که کاندوم های لاتکس و پلی اورتان بهترین انتخاب برای شما هستند و کاندوم های تهیه شده از روده گوسفند ایمن نیستند.

انواع کاندوم مردانه و کاربرد آن:

⇠ کاندوم صاف:
سطح صاف این کاندوم برای لذت بردن زن و مرد به صورت طبیعی می باشد.

⇠ کاندوم خاردار:
در طراحی این نوع کاندومها از جنس خود بدنه کاندوم زائده هایی در سرتاسر آن بوجود آمده است. این کاندوم برای تحریک بیشتر زن و تحریک دیواره واژن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

⇠ کاندوم تاخیری:
این کاندوم دارای کرم Desensitizer می باشد. این کرم از زودانزالی جلوگیری کرده و انزال را به تاخیر می اندازد تا این فرصت را داشته باشید تا همسر خود را نیز به ارگاسم کامل برسانید
استفاده از این کاندوم برای مردانی که اختلال نعوظ دارند توصیه نمیشود.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : مطالب ازدواج , مطالب روابط جنسی

دیدگاه بسته شده است.