مطالب مهم

» مطالب خواندنی » کوسه شوهرخوار زندگی زناشویی
 114 بازدید

کوسه شوهرخوار زندگی زناشویی

کوسه های شوهرخوار ، حیواناتی درنده و مرگبار هستند که یا ما را زخمی میکنند و یا میکشند ! بسیاری از خانم ها بیشترین خدمت رو در زندگی میکنند ، بیشترین زحمت رو میکشند اما به دلایلی از برخورد همسرشون راضی نیستند. کوسه های شوهرخوار باعث این اتفاقات ناگوار میشوند : – طلاق عاطفی – […]

کوسه شوهرخوار زندگی زناشویی

کوسه های شوهرخوار ، حیواناتی درنده و مرگبار هستند که یا ما را زخمی میکنند و یا میکشند !

بسیاری از خانم ها بیشترین خدمت رو در زندگی میکنند ، بیشترین زحمت رو میکشند اما به دلایلی از برخورد همسرشون راضی نیستند. کوسه های شوهرخوار باعث این اتفاقات ناگوار میشوند :

– طلاق عاطفی – نارضایتی عاطفی و جنسی – دعوا و بگومگوهای سنگین با تلفات بالا ! – طلاق – ناامید شدن از زندگی

این کوسه ها کاری میکنند که ما در زندگی مشترک نتوانیم آن زنی باشیم که دوست داریم ، نتوانیم به جایی که میخواهیم برسیم ، اصلا با موفقیت ما چه در زندگی مشترک و چه در زمینه های دیگر مخالفند و تمام تلاششان را میکنند تا ما را نابود کنند. خب در این بخش ما میخواهیم شما با ۴ گونه ی مختلف از این کوسه ها آشنا کنیم ، ضمنا روشهای مقابله با آنها و پیروز شدن در مقابلشان را هم به شما می گوییم.

کوسه اول : رفتارها و صحبتهای مردانه !

درصد خطرناک بودن کوسه : ۸۰ درصد

تلفات : بی تفاوت شدن شوهر ، کاهش جذابیت جنسی زن ، پایین آمدن احترام و ارزش زن در حال فراگیر شدن در بین زنان ایرانی

یکی از بزرگترین و خطرناک ترین کوسه هایی که شوهرخواری میکنند ، رفتارها و صحبت های مردانه است. سعی کنید صحبت کردن شما با شوهرتان ظرافت و لطافت داشته باشد ، خانمی که در صحبت کردنش ظرافت و لطافت دارد بسیار بسیار کمتر احتمال عادی شدن برای همسر را دارد. فحش دادن هم شامل این مورد می شود ، به هیچ وجه اصطلاحات زمخت و ناسزا به زبان نیاورید. یکی دیگر از ، فرستادن جوکها و پیامکهایی است که معمولا آقایان در جمع دوستان خود می گویند و گفتنش برای یک زن زشت به حساب می‌آید. رفتارهای مردانه از جذابیت شما می کاهد ، هیچگاه نخواهید کاری که همسرتان دارد انجام میدهد را به جایش انجام دهید که نشان دهید خودتان بهتر بلدید ، مخصوصا کارهای مردانه مثل کارهای تعمیراتی منزل.

کوسه دوم ؛ کوسه ی خوش خط و خال راحت بودن!

درصد خطرناک بودن کوسه : ۹۹ درصد !

تلفات : کاهش جذابیت جنسی زن ، چشم چرانی مرد ، ایجاد روابط خارج از خانه پایین آمدن احترام و ارزش زن در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از خانمهای ایرانی درگیر این کوسه هستند !

اگر از من بخواهند خطرناک ترین کوسه را معرفی کنم ، آن کوسه همین است. اجازه بدهید با یک مثال مسئله را روشن تر کنم ، فرض کنید شما نفس خود را نگه داشته اید ، سعی کنید ۲ دقیقه نفس خود را نگه دارید ، کار خیلی سختی است ! خب تا جای ممکن نگه دارید ، بعد از اینکه تا جای ممکن نفستان حبس شد به یکباره شروع میکنید به هوا داخل ریه کشیدن ، نفس های تند تند و عمیق میکشید و با خود میگویید : آخیش راحت شدم ! خب، این کاریست که بیشتر خانم های ایرانی انجام می‌دهند ! نه منظورم این نیست که نفسشان را حبس می‌کنند ، ما وقتی از خانه بیرون می‌رویم خیلی سعی می‌کنیم تا جای ممکن مرتب و منظم باشیم ، در نوع انتخاب لباس حساسیت زیادی به خرج می دهیم ، چندین بار روسری ، چادر و آرایش‌مان را جلوی آینه بررسی می‌کنیم. گاهی اوقات از لباس‌هایی که ما را لاغرتر نشان می‌دهند هم استفاده می‌کنیم. در یک جمله صبح تا شب به خودمان زحمت می‌دهیم برای ظاهرمان. خب وقتی به خانه برمی‌گردیم اتفاقی که می‌افتد این است که نیاز نیست دیگر خیلی ظاهرمان مرتب باشد ، دیگر افراد غریبه نیستند و فقط ماییم و همسرمان و تا جای ممکن راحت می‌شویم. سریعا میریم سراغ لباس‌های گشادی که داریم ، و تا جای ممکن ظاهر خودمان را بهم میریزیم.

وقتی همسرمان ما را می‌بیند دو اتفاق می‌افتد :

– اول : در ذهنش این فکر نقش می‌بندد که همسر من برای دیگران مرتب و تمیز است و برای من اصلا توجهی ندارد ! شوهر شما به این نتیجه می‌رسد که دیگران برای شما بسیار مهم تر از او هستند و شما به دیگران بیشتر اهمیت می‌دهید ، شما اصلا چنین قصدی نداشتید ولی او اینطور فکر می‌کند. –

دوم : اتفاق دوم بسیار مهمتر است ؛ به همان دلیلی که شما تمیز و مرتب بیرون می‌روید ، خانمهای دیگر هم در خیابان ، دانشگاه و محل کار همسرتان مرتب و تمیز هستند ! شوهر شما شروع می‌کند به مقایسه و با خود می‌گوید : خانمهای دیگه اینقدر به خودشون رسیدگی میکنن این چرا انقدر شلخته و غیرجذابه برای من ! خانم محترم ؛ مرد شما نمی‌داند همان خانمهایی که بیرون آنها را می‌بیند و به خودشان حسابی رسیده اند ، دقیقا مثل شما در خانه بی نظم و شلخته و راحت هستند. خواهش می‌کنم این موضوع را جدی بگیرید ، شروع بسیاری از دعواهای زناشویی که منجر به طلاق و جدایی شده ، همین مسئله به ظاهر ساده است. شما باید دو کار انجام دهید که با این دو تغییر شک نکنید زندگی زناشویی شما حداقل ۵۰ درصد بهبود پیدا می‌کند : قلم و کاغذ را بردارید و این دو مورد ساده که ۵۰ درصد روابط شما را بهتر میکند یادداشت کنید : اول : با رسیدگی به خود وقتی او به خانه می‌آید ثابت کنید که برایتان مهم است و حتی این مسئله را به زبان بیاورید. دوم : سعی کنید وقتی بیرون از خانه هستید آنقدر سخت به خودتان نگیرید که وقتی به خانه می‌آیید نتوانید لباسی جذاب بپوشید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : مطالب خواندنی , مطالب روابط زناشویی

دیدگاه بسته شده است.